III Konferencja Laureatów Diamentowego Grantu – nabór zgłoszeń

 

Ulotka konferencyjna

 

Już po raz trzeci od momentu założenia Stowarzyszenia Laureatów Diamentowego Grantu w 2012 roku, będziemy gościć wybitnych młodych polskich badaczy ze wszystkich wiodących ośrodków naukowych w Polsce na corocznej konferencji sygnowanej naszym logiem. W tym roku spotkamy się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, w dniach 16-18 października 2015 r.

III Konferencja Laureatów Diamentowego Grantu, odbywająca się w tym roku pod hasłem “Ewolucja nauki- od badań podstawowych do stosowanych”, to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym kraju dla osób u progu kariery naukowej, gromadzące przedstawicieli najróżniejszych dziedzin w celu stworzenia nowej jakości w polskiej nauce. Wierzymy, ze możemy to osiągnąć poprzez budowanie mostów i dialog międzysektorowy. Laureaci konkursów grantowych, między innymi prestiżowego „Diamentowego Grantu”, to wymagająca publika, dlatego w programie spotkania znajdują się m.in. warsztaty budujące umiejętności konieczne do osiągnięcia sukcesu w nauce oraz debata mająca być przede wszystkim inspiracja do podejmowania wysiłku upowszechniania wyników badań.

Mamy nadzieję, że III Konferencja Laureatów Diamentowego Grantu przyciągnie jeszcze większą grupę badaczy niż wcześniejsze edycje i z tego miejsca zapraszamy wszystkie osoby, które wraz z nami chcę zbudować silnę sieć młodych, zdolnych, polskich naukowców, do rejestracji.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie konferencji.
Pytania prosimy kierować tutaj: kontakt@sldg.org.pl

1