Zapraszamy do aplikowania na VI Konferencję Laureatów Diamentowego Grantu, planowaną w dniach: 12-14 października 2018 w Wolskim Domu Gościnnym w Krakowie. Wydarzenie swoim patronatem objął Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wolski_Dom_Goscinny

Wolski Dom Gościnny w Krakowie, Jodłowa 13, 30-001 Kraków

Tegoroczna edycja konferencji z hasłem przewodnim: “Droga naukowca: doświadczenie, umiejętności, warsztat” ma na celu zbliżyć do siebie naukowców z różnych dziedzin. Zapraszamy do wysyłania abstraktów dotyczących realizowanych projektów badawczych, kładąc nacisk na pracę w projekcie, metodykę i metodologię badań naukowych. Zdobywając doświadczenie, wykształcamy bowiem umiejętności, które w połączeniu z doświadczeniem umożliwiają nam wypracowanie pewnych metod i środków wyrazu w pracy naukowej, składających się właśnie na warsztat. Pomimo różniących nas dziedzin i dyscyplin nauki, napotykane dylematy i problemy mogą być uniwersalne, zaś debata nad nimi potrafi zbliżyć, stanowić wsparcie i podsuwać nowe pomysły, tym samym zacierając dzielące nas granice.

Liczymy na Wasze zaangażowanie i obecność podczas tego wyjątkowego spotkania młodych badaczy w malowniczej scenerii krakowskiego Lasu Wolskiego i inspirującego otoczenia najstarszej polskiej uczelni. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w VI Konferencji Laureatów Diamentowego Grantu w Krakowie!

Sala_wykładowa_2 Sala_wykładowa_1Restauracja Pokój_1